Ashab-ı Suffa Eğitim Binası Projesi

  • Anaysafa
  • Ashab-ı Suffa Eğitim Binası Projesi

Ashab-ı Suffa Eğitim Binası Projesi

Ashab-ı Suffa Eğitim Binası Projesi

Kurumumuz yıllardır yüzlerce öğrenciye imkânlar nisbetinde İslâmi eğitim vermektedir. Bu eğitimler tamamen ücretsizdir. Allah c.c rızası gözeterek gönüllü hizmet etmek için çıktığımız bu yolda  daha yararlı olabilmek ve daha geniş bir kitleye hizmet vermek hedeflerimiz ve çalışmalarımız arasındadır. Bu projede sizlerin de katkısı olsun. 

Şu an hizmet verdiğimiz yerimiz yaptığımız çalışmalar için yeterli gelmemektedir. Derneğimize yapacağınız bağışlar ile  kira ödemesini sıkıntıya girmeden yapabileceğimiz eğitim medresemizi genişletmeyi hedefliyoruz. Yine dilerseniz hizmetlerimizi gerçekleştirebileceğimiz bir yer bağışında da bulunabilirsiniz. Kurumumuzda tamamen İslâmi İlimler Eğitimi hizmeti verilmekte Kur'an'ı Kerim'i anlayan ve yaşayan Peygamber Efendimiz'e s.a.v bağlı müslümanlar yetiştirmekteyiz. İslami İlimler çalışmalarımızı kadim medrese usûlümüze bağlı kalarak yürütmekteyiz. 

Eğitimiz Kurumumuzun kira ve çeşitli giderlerine destek olmak ya da Bir Eğitim Merkezi Binası alabilmek için desteklerinizi ve bağışlarınızı bekliyoruz.

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://ashabisuffamedresesi.com/

Ashab-ı Suffa Eğitim Binası Projesi - Bağış Formu